Jdi na obsah Jdi na menu
 


První tradiční Vánoční trhy

vanocni-stromecek.jpg

Pokud ještě váháte zda se přijít podívat či nikoliv, NEVÁHEJTE. Pár nadšenců se rozhodlo investovat trochu úsilí a vytvořit vánoční atmosféru (již dopředu jim za to dík).

Rozhodně je nač se těšit:

Ti nejmenší z mateřské školky si připravili malý výstup a na ně naváží školáci se svým vystoupením, určitě budou znít koledy, k mání budou věci potřebné k dozdobení Vánočního stromu nebo třeba jen svícnu, pro zahřátí grog a medovina a jiskry v očích těch nejmenších určitě budou odměnou všem kteří je přijdou třeba jen svojí přítomností.


Přestože na teploměru bylo víc než 7st. pod nulou !! děti zazpívali několik Vánočních písní a koled, rozdali dárky všem v obecenstvu a bylo i možno zakoupit předměty dotvářející Vánoční atmosféru (svícny, keraniku, přáníčka ...) z "dílny" mateřské školky a přispět tak dětem na pastelky a modelínu. Pro zahřátí bylo možno volit mezi teplou medovinou, grogem nebo "svařákem", ochutnat různé druhy cukroví z různých zdrojů, pohovořit se sousedy a strávit tak docela příjemné odpoledne.

Na tomto místě se většinou říká "organizátorům za to dík", jenže tuto skvělou akci nikdo neorganizoval. To samozřejmě není pravda (jinak by nezvnikla), spíš to byl takový pokus o recesi, a je potřeba dodat, že velmi dobrý. Díky :-)

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční trhy 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vánoční trhy

(Hendrych, 27. 2. 2011 17:47)

Vánoční trhy byly perfektní ! Doufám, že budou pokračovat každým rokem. Obzvlášť povedený stánek byl manželů Stoklasů kde vládla velmi příjemná vánoční atmosféra. Ceny byly příznivé a servis *****.
Organizátorům děkuji.

Vánoční trhy

(Dalibová, 16. 2. 2011 16:25)

Prvé "Vánoční trhy" i přes velký mráz se povedly, bylo by dobré, kdyby pokračovaly i v dalších letech a staly se tak doopravdy tradičními. Jen možná malá připomínka mohly by se pravidelně konat dřív třeba první sobotu v prosinci, aby byla jednak větší účast a lidi si mohli v klidu nakupovat dárky v předstihu. Zdravím